Våre ansatte

Solveig Kvam

Solveig Kvam

Fagleder, Phd stipendiat

solveig.kvam@stolav.no
990 40 337

Autorisert bioingeniør, Mastergrad i molekylærmedisin

Øyvind Løveseter Mikkelsen

Øyvind Løveseter Mikkelsen

Avdelingssjef

oyvind.loveseter.mikkelsen@stolav.no
40 21 80 36

Cand Scient. Generell genetikk

Sandra Amalie Dybos

Sandra Amalie Dybos

FOU-leder, PhD-stipendiat

sandra.amalie.dybos@stolav.no
911 00 837

Autorisert bioingeniør, Mastergrad i cellebiologi, Phd-kandidat i medisin

Lill Anny Gunnes Grøseth

Lill Anny Gunnes Grøseth

Biobankkoordinator (i permisjon)

lill.anny.gunnes.groseth@stolav.no

Autorisert bioingeniør

Toril Langvik

Toril Langvik

Kvalitetskoordinator

toril.rolfseng@stolav.no

Autorisert bioingeniør. Studerer Master i molekylærmedisin

Jostein Halgunset

Jostein Halgunset

Medisinskfaglig rådgiver

Kristin Reine

Kristin Reine

Spesial bioingeniør

kristin.reine2@stolav.no

Autorisert bioingeniør, Mastergrad i molekylær medisin

Monica Emilie Lervåg

Monica Emilie Lervåg

Helsesekretær

Monica.emilie.lervag@stolav.no

Autorisert helsesekretær

Camilla Lauridsen

Camilla Lauridsen

Biobankkoordinator

Camilla.Lauridsen@stolav.no

Autorisert bioingeniør, PhD i nevrovitenskap

Sema Amer

Sema Amer

Bioingeniør

sema.amer@stolav.no

Autorisert bioingeniør

Hanna Helga Sulimahn

Hanna Helga Sulimahn

IKT-koordinator

 Morten Øien

Morten Øien

Juridisk rådgiver

morten.oien@ntnu.no
73 59 80 68

Cand Jur/Master of Law

Anders Waage

Anders Waage

Overlege hematologi

anders.waage@ntnu.no

72 82 51 74

Overlege hematologi

Thea Finnland

Thea Finnland

Bioingeniør

Sunniva Asprem

Sunniva Asprem

Bioingeniør

sunniva.asprem@stolav.no

Autorisert bioingeniør