Våre ansatte

Solveig Kvam

Solveig Kvam

Fagleder, Phd stipendiat

solveig.kvam@stolav.no
72 57 30 58

Autorisert bioingeniør, Mastergrad i molekylærmedisin

Øyvind Løveseter Mikkelsen

Øyvind Løveseter Mikkelsen

Avdelingssjef

oyvind.loveseter.mikkelsen@stolav.no
40 21 80 36

Cand Scient. Generell genetikk

Sandra Amalie Dybos

Sandra Amalie Dybos

FOU-leder, PhD-stipendiat

sandra.amalie.dybos@stolav.no
72 57 69 93

Autorisert bioingeniør, Mastergrad i cellebiologi, Phd-kandidat i medisin

Lill Anny Gunnes Grøseth

Lill Anny Gunnes Grøseth

Fagansvarlig bioingeniør

lill.anny.gunnes.groseth@stolav.no
72 82 50 13

Autorisert bioingeniør

Toril Langvik

Toril Langvik

Fagansvarlig bioingeniør

toril.rolfseng@stolav.no

Autorisert bioingeniør. Studerer Master i molekylærmedisin

Jostein Halgunset

Jostein Halgunset

Medisinskfaglig rådgiver

jostein.halgunset@stolav.no
725 73 347

Professor i anatomi, overlege i patologi

Kristin Reine

Kristin Reine

Fagansvarlig bioingeniør

kristin.reine2@stolav.no

Autorisert bioingeniør, Mastergrad i molekylær medisin

Monica Emilie Lervåg

Monica Emilie Lervåg

Helsesekretær

Monica.emilie.lervag@stolav.no
72 57 66 06

Autorisert helsesekretær

Lise Falk-Larssen Lorentsen

Lise Falk-Larssen Lorentsen

Fagansvarlig bioingeniør

lise.falk-larssen@stolav.no

Autorisert bioingeniør, Master i helsevitenskap

Sema Amer

Sema Amer

Bioingeniør

sema.amer@stolav.no

Autorisert bioingeniør

Hanna Helga Sulimahn

Hanna Helga Sulimahn

IKT-koordinator

 Morten Øien

Morten Øien

Juridisk rådgiver

morten.oien@ntnu.no
73 59 80 68

Cand Jur/Master of Law

Anders Waage

Anders Waage

Overlege hematologi

anders.waage@ntnu.no

72 82 51 74

Overlege hematologi

Thea Finnland

Thea Finnland

Autorisert bioingeniør

thea.kristine.engen.finnland@stolav.no

Autorisert bioingeniør